Sieci bezprzewodowe PDF Drukuj Email

Sieci bezprzewodowe to infrastruktura sieciowa bez kabli, dająca dużą mobilność i wygodę w pracy, zapewniająca elastyczność i niezależność.

ImageBezprzewodowa sieć lokalna (WLAN) jest elastycznym systemem komunikacji zaimplementowanym jako uzupełnienie, lub jako kompleksowe rozwiązanie, alternatywne, dla tradycyjnej sieci kablowej.

W niektórych sytuacjach sieć bezprzewodowa to jedyne możliwe rozwiązanie umożliwiające połączenie komputerów w sieć informatyczną. Rozwiązanie takie stosowane jest w zabytkowych budynkach, w siedzibach firm o dużym rozproszeniu.

Elastyczność uzyskaną dzięki zastosowaniu różnych bezprzewodowych komponentów sieciowych doceniają zwłaszcza użytkownicy komputerów przenośnych, na przykład pracownicy służb terenowych, ale także małe i średnie biura oraz oddziały większych przedsiębiorstw.Image

Oferujemy projekt i wykonanie sieci bezprzewodowych, integracje z sieciami rozległymi i internetem. 

Nasza firma korzysta z urządzeń spełniających najwyższe wymagania zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i szybkiej transmisji dużej ilości danych. Rozwiązania opieramy na produktach firm takich jak: SYMBOL, CISCO, LINKSYS, D-LINK.