Rozwiązania mobilne
Symbol MC50 PDF Drukuj Email

ImageMC50, to pierwsze urządzenie typu PDA, lekki i niewielki komputer. Posiada możliwość synchronizacji z bezprzewodową siecią lokalną (WLAN), zintegrowane opcje komunikacji umożliwiają także odczyt kodów kreskowych jedno- i dwuwymiarowych oraz skanowanie obrazów. Dzięki niemu możliwa jest komunikacja wewnątrz przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym.

Czytaj całość…
 
PPT8800 PDF Drukuj Email

ImagePPT 8800 jest przede wszystkim niewielkim i lekkim komputerem (najmniejszym w swojej klasie), który łączy w sobie zadania czytnika kodów kreskowych oraz komputera stacjonarnego. Posiada duży i czytelny wyświetlacz.

Czytaj całość…
 
Symbol MC9090-K PDF Drukuj Email

Image Zaprojektowany do pracy wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa, wysoce niezawodny terminal MC9090-K firmy Symbol umożliwia dostęp do firmowych danych biznesowych.

Czytaj całość…
 
Symbol MC9090-G PDF Drukuj Email

ImageOpierając się na sukcesie rodziny MC9000, terminal MC9090-G firmy Symbol wspomaga mobilnych pracowników w realizacji procesów związanych z łańcuchem dostaw, pozwalając na stałe i stabilne połączenie z istotnymi systemami biznesowymi, a także z współpracownikami i partnerami biznesowymi.

Czytaj całość…
 
Symbol MC9090-S PDF Drukuj Email

ImageOpracowany na fundamencie doskonałej rodziny MC9000, kompaktowy terminal MC9090-S firmy Symbol oferuje niezwykłą niezawodność dla pracowników wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa wymagających dostępu do danych biznesowych.

 

Czytaj całość…
 
Zobacz też…